_____________________________________________________________________

1.den - Moje maličkost

3. července 2013 v 14:15 | Kristina |  Projekty

1. den - Moje maličkost

Tento článek bude především o mně, o mých zálibách a o mé rodině. Chtěla bych, abyste o mně taky něco málo věděli. Tak asi začnu, i když nevím odkud. Jmenuju se Kristýna (příjmení nebudu uvádět) a narodila jsem se 23. března 1999 v pražské Apolinářské porodnici. Jako malá jsem bydlela s rodiči na venkově u babičky - kde mimochodem právě teď taky jsem (jezdíme sem na prázdniny už x let). Byla jsem poměrně malá, ve školce jsem byla skoro nejmenší. Byla jsem malá dlouhovlasá brunetka, která ze všeho nejvíc milovala rodinu, kamarády a kreslení. Jo, už jako malá jsem kreslila, děsně mě to bavilo:). Mamka mě naučila kreslit, bez ní by jsem dodnes neuměla namalovat ani domeček. Ve školce jsem se s holkama moc nebavila, jelikož většina z nich mě neměla moc ráda. Hrála jsem si s klukama na lupiče a šerify, to si pamatuju. Když jsem nastoupila do školy do první třídy, taky jsem moc vysoká nebyla. Děsně mě to štvalo. Už ve školce mě mamka šoupla do baletu a na klavír. V první třídě jsem začala chodit do výtvarky a v druhé třídě jsem začala hrát na housle, na které jsem hrála jen asi dva roky. Jo, jsme hudebně založená rodina, protože mamka je klavíristka a zpěvačka a učí na hudební škole. Asi jsem nadání zdědila. Chodila jsem chvíli na sbor a na aerobic, ale pak jsem toho měla už moc, tak jsem toho nechala. V šesté třídě jsem začala hrát na příčnou flétnu, což si myslím, že to byl dobrý výběr, jelikož mě strašně baví a asi nikdy nepřestanu na ní hrát :D. Od šesté třídy chodím na osmileté gymnázium, kde teď po prázdninách půjdu do kvarty. Přemýšlím, že bych změnila školu, chtěla bych na nějaký umělecky založený gympl. Na gymplu jsem začala chodit do chemického kroužku a po prázdninách budu chodit na kurzy latiny, na které se opravdu těším. Mimoto, chodím třetím rokem na francouzštinu, kterou bych někdy taky chtěla uplatnit. Bože můj, když to teď po sobě čtu, mám chuť se zabít - strašně to vyznívá, že se chlubim -.-
Teď něco o mé rodině. Když mi byly dva roky, narodila se moje ségra Pavlína, které teď bude dvanáct let. U ní přišla puberta trochu dřív než u mě, a je to s ní děsný :D. Když mi bylo pět, narodila se moje další sestra Eliška, které se teď osm let a vypadá to, že má talent na kreslení stejně jako já. Obě dvě chodí do baletu, obě jsou pohybově nadané. Nevím ani, jak jsem na to přišla, ale jsem na ně pyšná. Jsem ráda, že mám takové zlobivé sestry:). Já vždycky chtěla bráchu, přesněji řečeno staršího bráchu. No, a to se mi bohužel nesplnilo. Svoje rodiče miluju nadevše na světě. Jsem strašně pyšná na svou mámu, jelikož jsem si nedávno pouštěla nahrávky jak hrála na klavír ve dvaceti a to je něco nádherného. Můj taťka je napůl Kanaďan a pracoval i bydlel v Kanadě, kam bych moc chtěla jet a možná tam i bydlet. A jsem ráda, že jsem ze čtvrtiny Kanaďanka, dostanu totiž ani ne za rok kanadské občanství :D.
Dost o mně. Myslím si, že to stačí. Fotku možná časem přidám, asi byste se zděsili - to nebudu riskovat. No, to jsem já. Jedna (teď už vysoká) bruneta milující rodinu, přátele, psaní, kreslení a další svoje zájmy:).

Jak byste popsali sebe?
Máte nějaké zájmy?

Kristina
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anne Anne | Web | 3. července 2013 v 14:37 | Reagovat

Na tenhle článek jsme se moc těšila a musím říct - klobouk dolů.
Napsala jsi to fakt moc dobře a neboj, neznělo to jako chlubení, jen máš co říct a za to buď ráda:). V nějakých částech jsme si dost podobné..:)
Jak bych popsala sebe? Hm, nevím co takhle napsat... a moje zájmy? Klavír, zpěv, kytara, běh, psaní, kamarádi,...:D
PS, Ani nevíš, jak moc sji mě potěšila, když jsi řekla, že jsem tě motivovala:)
Těším se na další den!

2 Hayley Hayley | Web | 3. července 2013 v 15:45 | Reagovat

opravdu povedený článek:)

3 Jane Rose / SBéčko <3 / Jane Rose / SBéčko <3 / | Web | 3. července 2013 v 18:38 | Reagovat

Wooow dlouhý ale moc pěkný a zajímavý článek :) já mám zase dva bráchy ( jsem prostřední ) když jsem byla malá tak jsem si přála mladší sestřičku ale ted už vím že by to bylo stejný jako s bráchama :D moje zájmi jsou hudba a blog :) jinak můj čas vyplnují synovci a neteře :o

4 Tessule Tessule | Web | 3. července 2013 v 19:57 | Reagovat

Kásně jsi to napsala:) Mě udivuje, že jsi měla tolik kroužků:D Taky jsem jako malá chodila do aerobiku, ale ze zdravotních důvodů jsem toho musela nechat:) A do sboru taky:D a já jsem hrála taky na flétnu, asi rok nebo dva, pak jsem začala hrát na kytaru:) Taky chodím na francouzštinu už dva roky, ale neumím vůbec nic:D Já mám bráchu, jsme o tři roky, teď je mu 11, a pubrta se dostavila už asi když měl deset a furt ji má no, je to s ním k nevydržení:D sestru bych taky chtěla, aspoň jednu, i staršího bráchu bych brala:) Určitě sem fotku dej, zajímalo by mě, jak vypadáš:)

5 Charlotte Charlotte | Web | 4. července 2013 v 17:37 | Reagovat

Aj ja som bývavala v triede vždy najmenšia, ale mne to ostalo. :D Aj teraz mám ledva 160 cm. Kks, len som čumela koľko krúžkov zvládaš, ja som nikdy nejako extra na nič nechodila...iba chvíľu keď som bola malá do folklórneho súboru a potom občas niečo v škole, jeden rok ekologický krúžok a neskôr som bola v školskom časopise. Ale nikdy som sa nenaučila na ničom hrať, myslím, že na to moc vlohy nemám, takže v tomto ťa obdivujem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama