_____________________________________________________________________

3.den - Moje zájmy

5. července 2013 v 13:34 | Kristina |  Projekty

3. den - Moje zájmy

Co bych vám sem k tomuto tématu napsala?:) Většinu z toho už víte. Ale co, tak to všecko sem vypíšu. Mám ráda vše, co má něco společného s hudbou. Ráda hraju na klavír, na příčnou flétnu, občas si i zazpívám nebo zahraju na kytaru. Je pravda, že na kytaru umím jen pár akordů, ale nějakou písničku dohromady dám. Mám ráda tancování nebo herectví, vždycky mě to tak trochu rozveselí. Baví mě ve škole chemický kroužek, pokusy jsou vždycky strašně zajímavé a nemůžu se dočkat příštího roku.
Mimoto si ráda zalezu do houpací sítě na zahradě s nějakou hezkou knížkou a čtu si. Miluju vůni nových knih a čerstvě posečené trávy v zahradě. Poslední dobou propadám pečení nebo vaření, baví mě to. Nevím ani proč, ale když mě to chytne, tak mě nic nezastaví. Přemýšlím, že bych možná dneska něco malého upekla:). Ale stejně moje nejoblíbenější záliba je psaní. Miluju, když si vymýšlím příběhy, sepisuju povídky a snažím se napsat nějaké knihy. Mám už napsaných asi 150 stránek ve Wordu a přemýšlím, že bych možná napsala něco víc. Už dlouho jsem tam nic do toho souboru nenapsala. Pořád vymýlím nové a nové příběhy. Je to moje láska:).
Se zvířaty je legrace. U babičky máme kočky. Měli jsme Lízu, ale ta nám bohužel minullý rok umřela, měla jsem jí strašně ráda. Ale teď máme Adélku a nedávno se nám narodila koťata, která jsme pojmenovali Amálka a Alex. Mám ráda všechna zvířata - nejenom kočky. Vždycky jsem si přála psa, teď se mi líbí boarderkolie (nebo jak se to píše). Zvířata jsou úžasná stvoření, jsou upřímnější než většina lidí.
A co jinak? Ráda kreslím, sleduju seriály - především Jak jsem poznal vaši matku, Teorie velkého třesku, Glee, Casper na zabití, PLL nebo z českých seriálů mám ráda Gympl s (r)učením omezeným nebo Ordinaci v růžové zahradě. Ráda mám taky Věřte nevěřte. Filmy jsou taky super, mám ráda horory, romantické komedie nebo komedie jako takové:).
A sporty? Mimo tancování mám ráda badminton, bruslení, plavání a další. Je toho dost.
Tohle všechno miluju, ale co víc? Trávení času se svou rodinou a kamarády - to dělám stejně nejraději ze všeho. A takhle to asi zůstane;).

Čemu všemu se věnujete vy?
Jaké sporty máte rádi?

Kristina
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jane Rose / SBéčko <3 / Jane Rose / SBéčko <3 / | Web | 5. července 2013 v 19:46 | Reagovat

Moc pěkný článek :) já nejradši bloguju a poslochám muziku ( ta mě dobijí ) jinak mě znova chytly křížovky :D taky moje nejoblíbenější záliby byly synovci a neteře ale jak rostou a jsou starší tak jsou divočejší a únavnější :( já se nevěnuju žádnýmu sportu protože mi to zdraví a život nedovolují... ale v TV ráda sleduju MS v Hokeji a F1

2 Accio team Accio team | E-mail | Web | 5. července 2013 v 20:42 | Reagovat

Chceš se stát Nositelem hůlky? Setkat se s jednorožcem? Plavat v jezeře s olihní? Utkat se se spolužáky v hůlkovém souboji? Hledat Tajemnou komnatu?  Navštiv naši stránku, prozkoumej ji a registruj se...! Vytvoř si postavu, najdi si přátele a veď svou postavu cestou jejího života! Je už jen na tobě, jestli bude vysypaná květy, nebo lemována trnitými keři...

Pokud tě zajímá RPG a především svět Harryho Pottera, navštiv naši stránku a třeba si ji zamiluješ. S případnými dotazy se obrať na náš mail. ;)
Zkus to prosím brát spíše než reklamu, jako pozvání na stránku: accio-team.blog.cz ;)

3 Anne Anne | Web | 6. července 2013 v 13:03 | Reagovat

Teda:O. Nevím co k tomu napsat, mám úplně,úplně stejné zájmy jako ty:D (až na ten chemickej kroužek,chemii nemám ráda:D). Ta hudba (umím na klavír,flétnu a jak jsi napsala na kytaru pár akordů,ale něco sesmolim:D), čtení, psaní, tyhle sporty - všechno:O:)
Jaké mám ráda sporty? - Brusle, kolo, plavání, badminton, volejbal<3.

4 Tessule Tessule | Web | 6. července 2013 v 18:07 | Reagovat

Včera jsem ti psala strašně dlouhý komentář, ale pak nám vypadla elektřina, takže se mi smazal, tak se omlouvám, tento bude nic moc:/
Já hraju na kytaru už pět let:) Ale i když umíš jenom pár akordů, můžeš zahrát hooodně písniček:) Upřímně nesnáším chemii, pro mě nejhorší předmět:D Taky ráda čtu, dřív jsem četla víc, ale i teď pořád ráda čtu:) Mám doma teď asi 10 knížek z knihovny, protože se stěhuje a otvírá až na konci září, tak budu číst:) Posečená tráva - moje droga:3 Já umím upéct jenom jednu buchtu, ale aspoň všem chutná:D Já mám ráda jednodílné povídky, v pondělí dávám další na blog:) Ve škole mám sloh nejradši:3 Jednou jsem psala už i vícedílnou, ale skončila jsem u osmé kapitoly, pak jsem byla moc líná to dopsat -.- možná zase začnu, až bude nápad:) Já zvířata moc nemusím, a kreslení? Byla bych ráda, kdybych uměla nakreslit aspoň domeček, což neumím no:D     seriály už moc nesleduju ale TBBT jsem viděla 4 nebo 5 sérií:) na Gympl jsem se dívala na první sérii, milovala jsem ji, ještě ji mám celou v ntb, ale druhá už mě nebavila tak jsem se nedívala:) Já mám poslední dobou hodně ráda Kriminálku Anděl a klasiku jako třeba Comeback:) Z filmů mám nejradši romantické komedie:) Na sporty moc nejsem) chodila jsem 4 roky do plavání, občas hrála s bráchou a taťkou tenis nebo fotbal, nebo jezdila na kole, ale jinak moc nemusím:) a badminton jsem nikdy nehrála:) nad rodinu a kamarády nemá nic:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama