_____________________________________________________________________

4.den - Kam bych se ráda podívala

6. července 2013 v 20:09 | Kristina |  Projekty

4. den - Kam bych se ráda podívala

Je tolik míst, tolik měst, tolik zemí, kam bych se chtěla jednou podívat! Až budu mít 18, chtěla bych se změnit na chvíli na cestovatelku a procestovat snad celý svět. Je můj velký sen cestovat po celé Zemi. Bylo by super se prostě sebrat a podívat se na jinou zem, jinou kulturu:). Chtěla bych se podívat alespoň na jednu zem každého ze světadílů. Přijde mi úžasné, jak někteří lidé zasvětí svůj život do cestování a cestují celý život. Ale asi bych to nechtěla - jednou bych se chtěla usadit. Domov takových lidí je celá Země. Já osobně bych chtěla v životě hodně cestovat, hlavně v létě, jelikož léto je doba letních dovolených:). To bych spíše upřednostnila země s mořem. A jinak? Jaké země bych chtěla vidět? Určitě bych se chtěla podívat do zemí Evropy, hlavně do Francie. Poté do Anglie, Španělska, znovu do Itálie - chtěla bych strašně vidět Colloseum nebo Šikmou věž v Pise. Poté je tu Austrálie, obrovská Amerika a Afrika. I na Antarktidu bych se jednou chtěla podívat, láká mě to:). Ale v jaké zemi chci jednou žít? V jaké zemi chci jednou zemřít? Kam bych se chtěla vypravit hned, jak dokončím studia? Ano, chci do mé milované Kanady. Můj táta, můj děda, moje babička a můj strejda tam žili a chci v tom pokračovat. Jsem z jedné čtvrtiny Kanaďanka, brzy už budu mít kanadské občanství a byla by škoda toho nevyužít:). Ale zatím nic nemůžu porovnávat. Zatím jsem totiž byla v Rakousku, Německu, Itálii, Chorvatsku, Africe (Tunisu) a v Čechách a na Slovensku. Chtěla bych se podívat někam přes moře, někam jinam zase než do Tunisu, i když tam bylo krásně. Ta Kanada je můj sen. Ale ovšem i když procestuju v budoucnosti hodně zemí, nechci nikdy zapomenout na svou vlast, na místo kde a jsem se narodila a vyrůstala. Čechy pro mě vždy budou domovem a asi se to nezmění, budu to zde až do smrti považovat za domov - i když budu asi bydlet za x let někde úplně jinde;).

Kam byste se chtěli vypravit vy?
Kde všude už jste byli?

Kristina
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Gabča Gabča | Web | 6. července 2013 v 20:10 | Reagovat

Jsem mladá a chci se seznámit, klikni na můj webík abys zjistil víc!

2 Jane Rose / SBéčko <3 / Jane Rose / SBéčko <3 / | Web | 7. července 2013 v 10:54 | Reagovat

Snad jednou projedeš a zkoukneš všechny kouty země které budeš chtít :) můj sen byl vždycky Egypt protože obdivuju všechny ta památky - Sfynga, pyramidy, mumie, sochy, stavby a hlavně Kleopatru <3 ale před pár měsíci jsem viděla v TV že jedna paní zažila v Egyptě peklo :( tak netoužím zažít Egypt v téhle době ale za doby Kleopatry :) to se mi ale nikdy nezplní ( tobych musela mít stroj času :D ) stejně mi zdraví nedovoluje cestovat :( takže jsem byla je v ČR :( !!!

3 Tessule Tessule | Web | 8. července 2013 v 11:36 | Reagovat

Já teda na cestování nejsem vůbec, nikdy jsem nikam nechtěla. Zatím jsem byla jenom  v ČR, na Slovensku a dvakrát ve Vídni se školou:) Ale jednou bych se chtěla někam podívat, třeba do Paříže:) Ale celý život cestovat? To bych asi nezvládla:)

4 Anne Anne | Web | 9. července 2013 v 10:51 | Reagovat

Moc se mi líbí jak si jdeš za svým snem být v Kanadě:)
Taky bych chtěla procestovat cleý svět a poznat odlišné státy. A navštívit každý kontinent. Já jsme zatím byla celá život jen v Evropě, maximálně jsme vyjela na ostrovní státy jako je Anglie nebo Kréta.
A chtěla bych toho procestovat tolik! Hlavní položka mého seznamu je znovu Anglie, ale pořádně, potom USA(tím myslím Los Angeles nebo Miami), určitě Franci, Nový Zéland... a prostě celý svět, každý světadíl:D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama