_____________________________________________________________________

Novinky na blogu

Weheartit

26. června 2013 v 22:38 | Kristina
FOLLOW ME ON WEHEARTIT.
Zdravím! Konečně jsem se (přes dlouhé přemlouvání mé kamarádky) přihlásila na Weheartit. Tuhle stránku znám dobře už asi rok, jelikož jsem jen z WHI brala obrázky na designy nebo jen tak obrázky ke článkům. Ale nikdy jsem se nedokopala k tomu, abych se tam zaregistrovala. Ale dneska se mi to povedlo a musím říci, že mě "srdíčkování" strašně baví.


Kdo by chtěl, může si mě přidat, kliknutím na tento button. Budu tam každý den osrdíčkovávat fotky a obrázky, které případně někde použiju. Budu jen ráda, když si mě někdo přidá!

K.

Přihláška do oblíbených

10. června 2013 v 12:49 | Kristina
Líbí se ti můj blog a chtěla bys být v oblíbených? Není nic jednodušího, než vyplnit tuto přihlášku.

O co tu ale vlastně jde? Vyplníš tuto přihlášku. Když mě tvůj blog zaujme, přidám si tě do oblíbených. Je to něco podobného jako affiliates, ale nebudou tu žádné kontroly ani nic podobného. Tady budu mít jen oblíbené blogy, na které budu chodit a komentovat články či přihlašovat se do soutěží. Ovšem nemyslete si, že budu články komentovat každý den, nebudu každý den na blogu. Budu se tady objevovat 3x až 4x do týdne :-).

PRAVIDLA
- alespoň dvakrát v týdnu se tu objevíš a něco okomentuješ
- vždy piš k tématu článku (žádné "Obíhám")
- kritiku příjmu, ale nechci tu vidět žádné sprosté a vulgární komentáře

PŘIHLÁŠKA
- tvá přezdívka
- tvůj blog/web
- zaměření blogu
- co se ti na mém blogu líbí?
- souhlasíš s pravidly?
-------------------------------------------------------------------------------------------
Tvůj blog mě musí zaujmout. Proto ti dám na blog vědět, jestli tě beru nebo ne :-).

K.

Když něco začíná...

9. června 2013 v 18:30 | Kristina
Zdravím všechny, kteří jen tak náhodou narazili na tuto stránku.
Asi se ode mě očekává, že do úvodního článku napíšu něco smysluplného, tak asi začnu. Tento blog jsem si založila z jediného důvodu - chybělo mi psaní článků. Ano, už jsem několikrát měla blog a myslela jsem si, že tentokrát mi můj blog, který jsem si psala asi dva roky, vydrží. No, nevydržel. Jmenoval se shes-diary.blog.cz a stále existuje, jen na něj nepíšu. Byla jsem prostě v zimě nemocná a vůbec se mi už potom nechtělo psát, tak jsem si dala malý oddych. Ale když už jsem na to tak koukala, ani název blogu se mi nelíbil, jelikož byl špatně anglicky (jo, byla jsem tenkrát mladší) a deník to nebyl. Myslím si, že název blogu je jedna z nejdůležitějších věcí okolo blogování, tak proto jsem si teď založila blog, který nese ještě blbější název :D Goyle's. Jestli myslíte na to samé, co já, tak máte pravdu. Jméno blogu je odvozené z příjmení jednoho obtloustlého kluka, který se bratříčkuje s Crabbem a Malfoyem z Harryho Pottera. (S kamarádkou už delší čas takhle magoříme.) Dneska, když jsem znuděně projížděla facebook, napadlo mě, že bych si nový blog mohla založit. Najednou mě trklo jmého Goyle a já už věděla, že je to to pravé jméno pro mou novou, ještě neexistující stránku.
Tak jsem tady a chtěla bych vás tady přivítat. Tato stránka bude zaměřená stejně jako moje předchozí, což znamená, že budu psát nějaké povídky, kresby, recenze, úvahy, budu vytvářet něco málo v polyvore a samozřejmě tu nebudou chybět fotky nebo videa. Myslím si, že tentokrát mi tento blog vydrží, co nejdéle (ach jo. to už jsem říkala tolikrát!).
Asi bych měla napsat taky něco málo o mě. Jsem čtrnáctiletá holka, která miluje ze všeho nejvíc svou rodinu, kamarády a hudbu. Ráda kreslím, píšu, fotím a tancuju. Co se týče hudby, hraji třetím rokem na příčnou flétnu, dříve jsem hrála na housle, a umím hrát na klavír - letos jsem odabsolvovala. Mám za sebou i absotulorium z herectví, což je taky můj koníček. Občas si i zazpívám, ale jen sama pro sebe, jestli mi dobře rozumíte :D. Jsem ze čtvrtiny Kanaďanka, příští rok už budu mít i kanadskou občanku, na kterou se těším víc, než na tu českou. Mimoto zbožňuju čtení a vůni nových knížek. Mezi mé oblíbené hudební skupiny patří Simple Plan, Green Day, The Beatles a Paramore. Mám ráda Taylor Swift, Pitbulla, Enrique Iglesiase, Olly Murse a Bruna Marse. Co se týče klavírních skladatelů, miluju F. Chopina a A. Dvořáka. No, myslím si, že už toho víte o mě asi dost. Jo, ještě něco - jmenuju se Kristýna. Budu se zde podepisovat jako K., Kris nebo Kristina.
Doufám, že si někdy něco na mém blogu přečtete :).
K.
 
 

Reklama