_____________________________________________________________________

Tvoření na Polyvore

Outfit 1.7

2. září 2013 v 13:55 | Kristina

Outfit 1.7 - BORN TO BE WILD

Outfit 1.7Tak, jak jste si užili první školní den? Úžasný, co? (asi každý pochopí, že to myslím v ironii). U mě to není nic moc, ani jsme nedostali rozvrh, protože je prý ještě nemají udělané. Tak můžu jen doufat, aby rozvrhy byly už zítra, abych si mohla zařídit kroužky, kterých letos mám pět - dramaťák, klavír, flétna, chemie a latina. No, nebudu tady zbytečně něco kecat a přejdu k tématu článku.
Opět jsem se pustila do tvoření na polyvore. Navrhla jsem outfit, který je krapet drsnější než outfity, které dělám normálně :). Mě osobně se tenhle "drsnější" styl strašně líbí. Miluju takové boty, miluju košile a cvočky.
K tomuto outfitu jsem zvolila tmavé šortky a černé legíny. Nesmí chybět čepice, kabela přes rameno a nějaké cetky :). Nevím, jak se tomuto stylu říká, tak jsem trochu zostalá :D Ale nevadí, stejně se mi líbí. Myslím si, že je dobrý i do školy, nikomu by to vadit nemělo. Teď otázky pro vás ↓
Máte radši drsnější styl nebo takový ten typický holčičí?
Líbí se vám košile?

Užívejte si školní dny!
Kristina

Outfit 1.6

24. června 2013 v 21:43 | Kristina

Outfit 1.6

Ahoj lidi:). Poslední dobou, jak tak na to koukám, je venku fakt hezky (tedy až na dnešek, prší u nás už od rána). Ale jinak bylo poslední dobou opravdu letní počasí. A proto jsem v Polyvore právě dokončila takový letnější komplet.
Outfit 1.6Viděla jsem v nabídce Polyvore strašně pěkné květinové šaty, a tak jsem je použila jako hlavní část outfitu. Vlastně je to tak trochu vintage - hodně jsem používala hnědou barvu. Ale aby nebyl celý outfit jen vintage, tak jsem outfit dotvořila červeným kloboukem, který se podle mě hodí pro každou příležitost.
Krémová bunda podle mě dokresluje dojem:). Jako doplňky jsem zvolila červené naušnice s motivem růže a hnědé 'kožené' páskové náramky, které se hodí ke gladiátorkám a tašce přes rameno. Tento komplet bych si asi do školy jen tak nevzala, ale třeba do divadla nebo na nějaké společenské akce, možná. Když o tom tak přemýšlím, tak by se tento outfit hodil třeba na vysvědčení, na konec školního roku. To přeci snad nikdo nechodí v otrhaných džínách a ušpiněném tričku od kečupu :D. No, dost okecávání jednoho kompletu, stačilo by to už. Proto se pro dnešek s vámi loučím a moc Vám děkuji za první tisícovku na Toplistu! Jste skvělí!:)

Líbí se Vám outfit? (přesněji řečeno ty květinové šaty)
Máte rádi vintage styl? Jaký styl preferujete?

Kristina

Outfit 1.5

14. června 2013 v 9:12 | Kristina

Outfit 1.5

Mám tady dnes pro vás takový jarní outfit, který jsem udělala už asi před týdnem. Podle mě je docela pěkný, ale na sebe bych si ho asi nevzala, jelikož mi legíny nesluší :D Co na něj říkáte?
Outfit 1.5
Vlastně jsem ho dělala jen kvůli těm božím legínům. Jak jsem koukala, legíny se teď docela dost nosí. Mě osobně se líbí, ale nenosím je. Tak fajn, k legínům jsem přidala černý top, džínovou bundu, fialovou kabelku přes rameno, klasické černé conversky a černý klobouk. Jako doplňky jsem zvolila pletené náramky (jestli to jde poznat), černé náušnice a pilotky.
*Líbí se?
*Máte takové ty vzorované legíny nebo kalhoty?

K.

Outfit 1.4

10. června 2013 v 15:29 | Kristina

Outfit 1.4

Tak fajn, jak už jsem řekla v úvodu, budu přidávat svoje outfity na Polyvore. Tohle je už čtrnáctý outfit, co jsem vytvořila, ostatní mám na svém minulém blogu. Budu ale pokračovat v číslování, tak toto je tedy 1.4. Kdybyste chtěli, můžete se podívat na všecky výtvory na kristina-j.polyvore.com.
Outfit 1.4
Dneska jsem udělala takové dva školní outfity, které se hodí prakticky kamkoliv ven nebo do školy. Doufám, že je všechno vidět, je to zmenšené :D. První outfit je takový jaksi elegantnější než ten druhý. U obou outfitů jsem si hrála hlavně s vínovou a zelenou barvou. Člověk by neřekl, že se tyhle dvě barvy dokážou k sobě tak hodit, když přidáte nějaké doplňky :). V prvním outfitu je rozevláté pruhované triko s vínovými až hnědými kalhotami se zelenou bundou, která se mě osobně strašn ě líbí. Trochu jsem se odvázala u bot, ale celkově se k tomu všemu docela hodí.
U druhého outfitu jsem vsadila na jednoduchost. Vybrala jsem potištěné tričko s Beatles, zelené džíny a černou bundu se zapínáním na stranu. K tomu jsem vybrala boží vínové Vansky a strakatý batoh.
Oba outfity se mi líbí, ale osobitější mi je asi ten druhý, který bych si asi hned vzala na sebe :D.

Líbí se vám víc první nebo druhý outfit?
Máte raději elegantnější oblečení?

K.
 
 

Reklama